Zatrzymani za posiadanie i udzielanie

ePiotrkow Niedziela, 19 marca 20174 10158
Policjanci obserwowali teren przy jednym ze sklepów w miejscowości Gidle, w efekcie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali marihuanę i amfetaminę. Wkrótce zatrzymano kolejną osobę, która odpowie za dystrybucję środków odurzających.

- Jeden z zatrzymanych  usłyszał zarzut posiadania 11,5 grama marihuany oraz 0,79 grama amfetaminy, którą próbował przed zatrzymaniem sprzedać. Pozostali mężczyźni usłyszeli zarzuty udzielania substancji odurzających i psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej – informuje oficer prasowy Komendy w Radomsku.

 

Zatrzymani to mieszkańcy województwa śląskiego w wieku 24, 25 i 31 lat. 18 marca wobec wszystkich mężczyzn prokurator rejonowy w Radomsku zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru  policji oraz zakaz opuszczania kraju. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Radomsku.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Adrianexx ~Adrianexx (Gość)20.03.2017 20:42

Zagloba-Legalne narkotyki w plynie 24H

00


oooo ~oooo (Gość)20.03.2017 15:49

dokldnie na TORUŃSKIEJ pod nazwą LOKAL DO WYNAJĘCIA siedza z dopalaczami i nic a policja slepa głucha i tak biznes sie kreci

00


Dydek ~Dydek (Gość)19.03.2017 11:06

wszędzie można tylko nie u nas. na Toruńskiej dopalacze jak były tak są cały czas

130


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat