ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zarządzanie projektami i zadaniami w firmie

Czwartek, 10 września 2020 4079
Bitrix24 to miejsce, w którym każdy może komunikować się, współpracować przy zadaniach i projektach, zarządzać klientami i robić o wiele więcej. To idealne narzędzie do organizowania pracy zdalnej. Zapoznaj się z ofertą i dokonaj najlepszego wyboru.
fot. pixabay.com / Peggy_Marco

Coraz więcej firm decyduje się na wdrażanie pracy zdalnej. Epidemia koronawirusa pokazała, że to rozwiązanie w wielu przypadkach sprawdza się doskonale. Szczególnie, gdy korzysta się z odpowiedniego oprogramowania i można liczyć na wsparcie informatyczne.

Oferta przygotowana przez Bitrix24 to pełne wsparcie informatyczne dla firm. Dzięki temu można uzyskać lepsze efekty w sprzedaży online, szybciej i wygodniej zrealizować projekty we współpracy ze swoim zespołem. Ponadto zautomatyzowany zostanie przepływ informacji wewnątrz firmy i wiele innych. Decydując się na takie wsparcie informatyczne i współpracę z Bitrix24, sprawisz, że zdalna praca będzie prosta jak nigdy, a nawet stanie się przyjemnością.

 

By sprawnie i skutecznie działać online, potrzeba konkretnych narzędzi. W Bitrix24 znajdziesz całe zaplecze informatyczne dla Twojej firmy. Obsługa konwersacji na wielu komunikatorach, prowadzenie zespołu za pośrednictwem wielu aplikacji, wygodny kontakt z klientami, projektowanie strony internetowej i pomoc przy jej obsłudze to tylko niektóre z usług. Bitrix24 zapewni najlepszy oraz idealnie dostosowany system CRM.

 

Korzyści z używania Bitrix24 jest bardzo wiele. Przede wszystkim komfort pracy, porządek w zarządzaniu zadaniami, jasne i przejrzyste systemy komputerowe, dzięki którym realizacja kolejnych projektów staje się przyjemnością. Koniec z nerwowym szukaniem odpowiednich programów i ich funkcji. Bez problemu przygotujesz wykresy, zestawienia, tabele, zarządzisz pracą zdalną, rozdysponujesz zadania i prześledzisz stopień ich realizacji, przeprowadzisz rozmowy i spotkania online oraz z łatwością użyjesz wielu innych udogodnień.

 

 

- Dopasujemy ofertę idealnie do Twoich potrzeb. Bez względu na to jak duża jest Twoja firma i ilu pracowników zatrudniasz, dopasujemy pakiet, który będzie odpowiedni do Twojej sytuacji. Do wyboru mamy pakiety: darmowe, specjalne i biznesowe. Każdy z nich zawiera określone funkcje, które najbardziej mogą przydać się w Twojej pracy. Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego dopasowania. Bitrix24 jest dostępny w chmurze i on-premise z dostępem do kodu źródłowego. Możesz zainstalować go na własnym serwerze i dostosować w razie potrzeby - podkreślają specjaliści z Bitrix24.

 

Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego Bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj: bitrix24.wsparcieinformatyczne.pl, gdzie zapoznasz się z pełną ofertą.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat