Zarezerwuj i wypożycz książkę

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 23 marca 20212 909
Mimo zamknięcia placówek kultury z powodu pandemii w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie nadal pozostaje możliwość wypożyczania książek.

Jak informują pracownicy biblioteki w dniach 22 marca - 9 kwietnia zbiory będą udostępniane wyłącznie po dokonaniu rezerwacji online lub telefonicznie. - Odbiór zamówionych książek jest możliwy jedynie po wcześniejszym potwierdzeniu rezerwacji przez pracownika biblioteki (mailowym lub telefonicznym). Zarezerwowane pozycje należy odebrać w ciągu 7 dni od dnia potwierdzenia - czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej biblioteki.

Jednocześnie pracownicy MBP informują, że Filia nr 1 od wtorku (23 marca) będzie otwarta w dni powszednie w godz. 10:00-18:00 (w soboty bez zmian) i możliwość wypożyczania będzie na identycznych zasadach, jak w głównej siedzibie przy ul. M. Curie-Skłodowskiej.

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tutu ~Tutu (Gość)24.03.2021 17:44

Wirusa przezyja tylko karaluchy i mediateka

20


5g ~5g (Gość)24.03.2021 13:07

Rewelacja.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat