ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaprojektuj własną bransoletkę!

Czwartek, 06 czerwca 2019 2512
Dobrze wybrana biżuteria podkreśla nasz unikatowy styl. Ponieważ dość często chcemy podkreślić nią także nasze usposobienie, powinna być ona odpowiednio spersonalizowana. Na wyrażenie siebie pozwoli wam bransoletka z charmsami, którą możecie samodzielnie zaprojektować. Dzięki temu zyskacie nie tylko elegancką dekorację waszej dłoni, ale i uzewnętrznicie swoje własne „ja”.

Wyjątkowa bransoletka charms

Bransoletka do której można dopasować charmsy (czyli ozdobne koraliki, zawieszki), pozwoli Ci stworzyć biżuterię wedle własnego gustu. Ponieważ możesz je w każdej chwili zamienić na inne, bransoletka do charmsów umożliwi Ci tworzenie nieograniczonej liczby stylistycznych kombinacji. Oznacza to, że na każdą okazję i do każdego stroju, biżuteria ta będzie wyglądać inaczej.

Sklepy z biżuterią bardzo często oferują możliwość zaprojektowania bransoletki przy użyciu gotowych elementów. Najczęściej jest ich bardzo dużo, a sam wybór może przyprawiać o zawrót głowy. Wszak Twoja bransoletka wymagać będzie wyboru jej rodzaju, koloru, sposobu zapinania (i jego zabezpieczenia) oraz dobrania odpowiednich dodatków.

Bransoletka do charmsów - rozmiar

Projekt bransoletki rozpocznij od zmierzenia obwodu swojego nadgarstka – rozmiar bransoletki powinien być od niego o 1 cm większy. Najpopularniejszym rozmiarem jest 17 cm, jednak pamiętaj, że finalnie zależy on od typu bransoletki oraz ilości charmsów, które na niej zawiesisz. Weź też pod uwagę, że nie do każdej bransoletki można zamocować tego rodzaju ozdoby.

Pamiętaj, że bransoletka przypominająca pasek do zegarka, będzie wymagać innego rodzaju charmsów, niż bransoletki typu bangle lub skórzane. Do tej w formie wiotkiego łańcuszka, możesz natomiast w ogóle ich nie doczepić. Dlatego w pierwszej kolejności dowiedz się, czy do wybranej przez Ciebie bransoletki można doczepiać ozdoby.

Właściwie dobrane ozdoby

Jeśli zdecydujesz się na bransoletkę wykonaną z szerszej siateczki (srebrnej lub złotej), wybierz do niej charmsy zapinane jak klipsy. Po ich zatrzaśnięciu na pasku bransoletki zyskasz pewność, że nie będą się one przesuwać, pozostając cały czas na swoim miejscu. Bransoletki typu bangle, skórzane oraz wykonane z wężykowego splotu, udekoruj natomiast charmsami wsuwanymi.

Musisz też zwrócić uwagę na to, ile charmsów zmieści Twoja bransoletka. Pamiętaj, że będą ją one obciążać, co odczujesz mocniej zwłaszcza na skórzanej czy materiałowej biżuterii. Dlatego noś na nich od 4 do 6 ozdób. Bransoletki z siateczki utrzymają około 7 charmsów, natomiast bransoletki typu bangle, możesz wypełnić ozdobami w dowolnej ilości.

Dobre zabezpieczenia

Aby Twoja bransoletka z charmsami nie rozpięła się niepostrzeżenie, wzbogać ją o łańcuszek zabezpieczający. Nie tylko ochroni on ozdoby przed spadnięciem, ale będzie także dodatkową ozdobą, która doda szyku i elegancji Twojej bransoletce. Ona sama nie zsunie się natomiast z nadgarstka. Łańcuszki mogą być ozdobione kamieniami i mieć różne kształty zapięć.

Charmsy na różne okazje

Wzory ozdób, które możesz wybrać do swojej bransoletki, są przeogromne. Możesz więc zakupić eleganckie, nieduże charmsy w postaci ozdabianych cyrkoniami koralików. Nadadzą Ci one szyku i elegancji oraz sprawdzą się podczas uroczystych kolacji czy rodzinnych spotkań. Możesz też wybrać ciekawe motywy zwierząt i roślin, które podkreślą Twój codzienny styl.

 

Twoja bransoletka charms może być również ozdobiona literkami, bajkowymi postaciami lub motywami natury. Podkreślą one Twój charakter oraz Twoje wewnętrzne „ja”. Pamiętaj, że projekt bransoletki zależy przede wszystkim od Ciebie. A ponieważ każda kobieta zmienną jest, bransoletka z charmsami pozwoli Ci zmieniać się każdego dnia.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat