Zaprojektuj plakat!

Tydzień Trybunalski Piątek, 15 marca 20130 1949

Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sulejowie oraz współorganizator - Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulejowie ogłaszają konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na projekt plakatu “Stop przemocy”.


Konkurs organizowany jest w ramach zadań określonych w Gminnym Programie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2010 - 2015.

Regulamin umieszczony jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Sulejowie www.sulejow.pl. Prace, zgodnie z wymogami regulaminu, należy przekazać lub przesłać do 30 kwietnia pod adresem: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Targowa 20; 97 - 330 Sulejów, tel. (44) 61-62-033.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat