ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaprojektowane dla wzroku w świecie cyfrowym

Czwartek, 31 marca 2016 1218
Nowe aplikacje, smartfony, tablety, systemy GPS dla większości ludzi stanowią nieodzowną część życia i są używane prawie wszędzie, stanowiąc nowe wyzwania dla naszych oczu.

Idealne do nowych technologii

Częste używanie mobilnych urządzeń cyfrowych stanowi wyzwanie dla ludzkiego oka. Korzystanie z urządzeń cyfrowych wymusza ciągłe przenoszenie wzroku z dali na urządzenia cyfrowe. Nawet  dla osób ok. 30 roku życia ciągłe takie przenoszenie wzroku może być szkodliwe, ponieważ w tym wieku obniża się już zdolność akomodacyjna oka. Idealne rozwiązanie dla użytkowników urządzeń cyfrowych to soczewki okularowe Zeiss Digital.

Zeiss Digital to zupełnie nowe rozwiązania w zakresie soczewek okularowych. Zostały one  zaprojektowane specjalnie dla osób, które będąc w wieku od ok. 29 do 40 roku życia stwierdzą, że na skutek ciągłej pracy z urządzeniami cyfrowymi maja często zmęczone oczy, ból głowy lub zesztywniały kark pod koniec dnia pracy. Odległość i kąt patrzenia na urządzenia mobilne zostały uwzględnione przy projektowaniu soczewek Zeiss Digital.

 

Ból głowy to już przeszłość

Soczewki okularowe Zeiss digital są zaprojektowane do całodziennego użytkowania bez konieczności zdejmowania, eliminując zmęczenie oczu, ból głowy czy zesztywniały kark. Okulary  z soczewkami Zeiss Digital są polecane zarówno osobom, które zauważą pierwsze problemy w widzeniu z bliska jak i tym, którzy używają okularów do stałego noszenia.

Dzięki soczewkom Zeiss digital zmęczenie oczu, sztywność karku po całym dniu pracy należą już do przeszłości. Praktyczny test obciążenia oka podczas używania smartfonów i tabletów jednoznacznie potwierdził skuteczność soczewek okularowych Zeiss Digital. Po zakończeniu testów ponad 90 % uczestników okazało się zadowolonych, ponieważ symptomy zmęczonego oka zredukowały się czterokrotnie.   

 

Soczewki Zeiss posiada w swojej ofercie zakład optyczny Optikon.

Adres: Słowackiego 18, Piotrków Trybunalski Telefon: 44 647 77 80


Zainteresował temat?

1

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat