Zapraszamy seniorów na Forum Przystanku 60+

ePiotrkow Środa, 12 września 20180 3670
W Centrum idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie odbędzie się 20 września kolejna edycja forum dyskusyjnego "Przystanek 60+" skierowanego do seniorów. Organizatorami wydarzenia obok Centrum są Łódzki Dom Kultury i piotrkowski Uniwersytet III Wieku.

Ładuję galerię...

Łódzki Dom Kultury zaprasza na kolejną odsłonę wydarzeń w ramach "Przystanku 60+”. Już po raz drugi seniorzy mają okazją wziąć udział w forum dyskusyjnym, które odbędzie się 20 października w Centrum idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rycerskiej 3.

 

W programie wydarzenia zaplanowano wykłady:

  • Senioralna turystyka kulturalna w województwie łódzkim
  • Kobiety w kulturze województwa łódzkiego – 100 lat uzyskania praw wyborczych kobiet
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku województwa łódzkiego – przykłady dobrych praktyk
  • Kulturalny senior w sieci, czyli jak korzystać z ofert kulturalnych w Internecie
  • Wydarzenie artystyczne

Celem Forum jest integracja środowiska i organizacji seniorskich w terenie, poprzez wykłady i prezentacje, przekazanie wiedzy i doświadczeń, w zakresie ponoszenia kompetencji twórczych i społecznych uczestników spotkania. Wydarzenie ma charakter otwarty i jest skierowany do osób po 60. roku życia.

 

Zapisy:

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Piotrkowie Trybunalskim ul. Słowackiego 116, środy i czwartki w godz. 15.00-17.00  oraz Centrum Idei Ku Demokracji, ul. Rycerska 3 w piątek, poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00-15.00.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat