ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zapraszamy na Święto Kina!

Czwartek, 12 grudnia 2019 1778
Już w najbliższą niedzielę będziemy celebrować szóstą edycję Święta Kina! Z tej niezwykłej okazji bilety na wszystkie seanse kosztować będą jedyne 12 złotych. To znakomita okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką!

- W niedzielę na ekranach naszego kina będzie można obejrzeć między innymi: światowy hit „Joker” z Joaquinem Phoenixem w wybitnie zagranej roli tytułowej czy zaskakujący film kryminalny „Na noże”. Zapraszamy również na rewelacyjną słodko-gorzką komedię „(Nie)znajomi”, poruszającą opowieść o życiu rapera Tomasza Chady – „Proceder” oraz komedię romantyczną „Jak poślubić milionera”. W repertuarze nie zabraknie tytułów dla najmłodszych kinomanów. Szczególnie polecamy kultową „Krainę lodu 2” i zawadiacką „Śnieżną paczkę” - zaprasza Anna Stryjkowska, dyrektor piotrkowskiego kina Helios.

Wszystkie bilety będą cenie 12 złotych. Uwaga! Do biletów na seanse 3D obowiązuje dopłata zgodnie z cennikiem kina.Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat