Zapraszamy na jazz przy Rycerskiej

ePiotrkow Wtorek, 14 czerwca 20111 2109
Kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Tym razem na Rycerskiej w Piotrkowie wystąpi Piotr Cieślikowski Trio. Zapraszamy w piątek (17 czerwca) na godz. 20.00.

Na scenie SKYY PUB będzie można wysłuchać materiału z wydanej w 2009 r. płyty „Alchemy Of Soul”, czyli jazzu w łagodniejszej formie. Będzie to muzyka jazzowa środka, z elementami be-bopu, bluesa i tzw. soul jazzu, a zarazem mix wyszukanych standardów i własnych kompozycji utrzymanych w bluesowo-swingującym klimacie. Piotr Cieślikowski Trio tworzą: Piotr Cieślikowski, Wojtek Pulcyn i Arek Skolik.


Cieślikowski to jeden z najwybitniejszych polskich saksofonistów tenorowych i sopranowych. Odznaczony Honorową Odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Co roku wykłada na Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych. Na scenie jazzowej od 1989 roku.

Na koncert w Piotrkowie zapraszają Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto, SKYY PUB i Ośrodek Działań Artystycznych.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.06.2011 23:56

Poszukujemy wokalisty do amatorskiego zespołu grającego w okolicach Piotrkowa. Kontakt 695 539 635. Rozpatrzymy każdą propozycję

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat