Zapraszamy na "Lato z doradcą zawodowym"

ePiotrkow Czwartek, 15 lipca 20210 691
Zastanawiasz się jaka praca jest dla ciebie najlepsza? Chcesz coś zmienić w ścieżce swojej kariery, ale nie wiesz jak, bądź stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? W takim razie „Lato z doradcą zawodowym” to propozycja właśnie dla ciebie. Pierwsze takie plenerowe spotkanie odbędzie się już we wtorek (20 lipca).
fot. CIiPKZ

Piotrkowskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza wszystkie osoby zainteresowane rozwojem swojej kariery zawodowej, ale także te, które dopiero ją rozpoczną na pierwsze plenerowe konsultacje, które odbędą się we wtorek (20 lipca) przy ul. Wojska Polskiego 2, czyli siedzibie instytucji.


„Lato z doradcą zawodowym” rozpocznie się o godzinie 9:00, a pracownicy CIiPKZ będą do dyspozycji zainteresowanych osób do godziny 13:00.


W programie:

  • konsultacje z doradcami zawodowymi,
  • interesujące oferty pracy w kraju i za granicą,
  • ocena predyspozycji zawodowych,
  • quizy z nagrodami dla dzieci, młodzieży i dorosłych


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat