Zapraszają na wieczór tanga

ePiotrkow Niedziela, 25 stycznia 20150 1424
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Wieczór Tanga, który odbędzie się w czwartek, 29 stycznia o godz. 17.00.

Wykonawcy to pedagodzy, uczniowie PSM I i II st., Orkiestra smyczkowa PSM II st. w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowska Orkiestra Kameralna.
W programie utwory maestro Astora Piazzolli oraz jego naśladowców.

- Niecodzienny, monograficzny koncert poświęcony jednemu z najpopularniejszych w świecie tańców opracowanych i prezentowanych w wersji instrumentalnej z udziałem takich instrumentów, jak: akordeon, gitara, klarnet, instrumenty smyczkowe.
Oprawa koncertu nietypowa, nastrój niepowtarzalny, między utworami słowo o muzyce – zapowiadają organizatorzy koncertu i zapraszają do udziału w tym niezwykłym muzycznym wydarzeniu.
Wstęp wolny!


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat