Zapraszają na urodziny Placu Narutowicza

Strefa FM Niedziela, 04 sierpnia 20130 2223
Sierpień to wyjątkowy czas dla Bełchatowa, a to ze względu na przypadające w tym czasie trzecie urodziny Placu Narutowicza. W sierpniu 2010 roku uroczyście otwarto to miejsce po rewitalizacji i dla uczczenia tego święta 11 sierpnia mieszkańcy Bełchatowa będą wspólnie obchodzić urodziny Placu Narutowicza.

- W tym roku będziemy obchodzić trzecie urodziny Placu Narutowicza. Wydaje się, że jest to dobra okazja do spotkania i uczczenia zmiany wizerunku Bełchatowa. Główną atrajkcą będzi ekonkurs na tort urodzinowy, który kierujemy do wszystkich mieszkańców Bełchatowa i innych osób zainteresowanych konkursem - mówi Marek Chrzanowski, prezydent Bełchatowa.

Więcej szczegółów na temat konkursu dostępnych jest na stronie internetowej www.belchatow.pl.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat