Zapraszają na sierpniowe warsztaty wakacyjne dla dzieci

ePiotrkow Czwartek, 30 lipca 20200 547
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) ponownie zaprasza, od 3 sierpnia, dzieci i młodzież w wieku 7 - 15 lat, na bezpłatne warsztaty artystyczne.

W ofercie warsztaty ceramiczne, fotograficzne, decoupage i rękodzieła artystycznego. UWAGA! Pozostały tylko pojedyncze wolne miejsca.
Zapisy na warsztaty wyłącznie telefonicznie: 44 733 91 30. Wstęp wolny.


Warsztaty odbywać się będą do końca sierpnia według harmonogramu umieszczonego na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury - tutaj!


Ze względu na pandemię zajęcia przeprowadzane są zgodnie z reżimem sanitarnym. Podczas warsztatów (w celu promocji) będą robione zdjęcia, które Ośrodek opublikuje na stronach internetowych MOK, UM, FB MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.

 

 

 

 

(materiały: MOK Piotrków) 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat