Zapraszają na siatkarski Turniej Mikołajkowy

ePiotrkowRegion Czwartek, 28 listopada 20190 1501
Tradycyjnie już na początku grudnia w gminie Wola Krzysztoporska rozgrywany jest Turniej Mikołajkowy w Piłkę Siatkową Mężczyzn o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka. Tym razem odbędzie się on 7 grudnia w hali sportowej SP w Woli Krzysztoporskiej (ul. Kościuszki 32).
fot. archiwum epiotrkow.pl

- Jak zwykle naszym głównym celem jest popularyzacja siatkówki, promowanie zdrowego trybu życia, ale i odrobina rywalizacji, czyli wyłonienie najlepszej drużyny turnieju – mówi Tomasz Woźniak, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej, które jest głównym organizatorem turnieju. Współorganizatorami są: Gmina Wola Krzysztoporska i Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej.

 

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 15.00, a mogą w nich uczestniczyć członkowie LZS/LKS/ULKS/LUKS gminy Wola Krzysztoporska i drużyny zaproszone.

 

Drużyny potwierdzają swój udział do 4 grudnia 2019 r. poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com.

 

Karta zgłoszenia i szczegóły rozgrywek w regulaminie turnieju na www.wola-krzysztoporska.pl.

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat