Zapraszają na Parafiadę 2012

Tydzień Trybunalski Czwartek, 28 czerwca 20120 2234

Przegląd piosenki chrześcijańskiej, koncerty zespołu PROPAGANDA DEI (rock-reggae), gry, zabawy i konkursy dla dzieci, prezentacja twórców, firm i organizacji działających na terenie gminy Ręczno (stoiska), loteria fantowa, bar “Pod Chmurką” (przysmaki kuchni domowej) oraz parafialna strefa kibica (mecz zakończenia Euro 2012).
 To wszystko i jeszcze wiele innych atrakcji w niedzielę, 1 lipca w Ręcznie. Tego dnia ks. proboszcz, grupa młodzieżowa MNICH, Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Ręczno zapraszają na Parafiadę 2012, która tak jak w poprzednich latach, odbędzie się na Górce Parafialnej w Ręcznie. Start o godz. 16.00.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat