Zapraszają do Wolborza na koncert noworoczny

ePiotrkowRegion Środa, 22 stycznia 20200 2009
W czasie imprezy, która rozpocznie się w piątek (24 stycznia) o godz. 18.00 w Wolborskim Centrum Kultury mieszkańcy regionu będą mogli przeżyć niezwykłe muzyczne emocje. Najpierw jednak burmistrz Wolborza Andrzej Jaros przedstawi dokonania samorządu w 2019 roku oraz plany i zamierzenia na rok 2020.

Po prezentacji odbędzie się uroczyste wręczenie dwóch tytułów Zasłużony dla Gminy Wolbórz oraz jednego dla Honorowego Obywatela Gminy Wolbórz. Tytuły przyznała Rada Miejska w Wolborzu, a nazwiska wyróżnionych poznamy podczas piątkowego wieczoru.


Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert solistów Łódzkiej Opery na czele z Dariuszem Stachurą, światowej sławy tenorem. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat