ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zapomniałeś o prezencie dla rodziny? Poczta z kwiatami ma rozwiązanie!

Sobota, 29 czerwca 2019 1075
Nadszedł wreszcie wymarzony dla większości osób okres wakacyjny. Urlopy, wyjazdy z rodziną, odpoczynek – to słowa, z którymi najczęściej kojarzymy wakacje. Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie, by porobić przysłowiowe „nic” i nie przejmować się pracą lub innymi obowiązkami. W okresie wakacyjnym dużo osób wyjeżdża z dala od krewnych czy znajomych, oddaje się relaksowi i zapomina o wielu rzeczach, czasami nawet o święcie najbliższych osób. Niekiedy jesteśmy nawet kilka tysięcy kilometrów od rodziny i nagle przypomina się nam, że w Polsce nasz krewny obchodzi urodziny, imieniny lub inną ważną dla niego okazję. Przebywając tak daleko od domu, nie mamy możliwości, aby osobiście wręczyć mu prezent. Wówczas pozostaje na szybko znaleźć upominek, który najlepiej, żeby został wręczony w naszym imieniu wprost do rąk solenizanta. W tej sytuacji z idealnym rozwiązaniem przychodzi poczta z kwiatami, która doręczy bukiet świeżych kwiatów pod wskazany adres w Łodzi.

 

Poczta z kwiatami – jak to działa?

Obecnie sposobów na zamówienie kwiatów jest kilka. Oczywiście można tradycyjnie samemu udać się do kwiaciarni i tam poprosić florystkę, aby wykonała dla nas bukiet na konkretną okazję. Niestety nie zawsze mamy czas, aby wybrać się do najbliższej kwiaciarni. Nie musimy jednak od razu rezygnować z pomysłu na podarowanie komuś kwiatów, gdyż idealnym rozwiązaniem na brak czasu jest poczta z kwiatami. Wystarczy, że wybierzesz dowolny bukiet ze strony internetowej lodz.telekwiaciarnia.pl , podasz wszystkie niezbędne dane i opłacisz całość zamówienia również przez Internet – wszystko szybko i sprawnie. Po otrzymaniu zamówienia kwiaciarnia doręczy w Twoim imieniu piękny bukiet świeżych kwiatów pod wskazany przez Ciebie adres w Łodzi już w 2 godziny! Co ważne, kwiaty doręczane są przez cały tydzień, od rana do wieczora przez naszych kwiatowych kurierów. W przypadku kiedy potrzebujesz doręczenia kwiatowego prezentu w weekend, z chęcią Ci pomożemy. Warto również wiedzieć, że zamówienia na bieżący dzień przyjmowane są do godziny 15, więc nawet jeśli przypomnisz sobie po południu o wypadającej okazji, Telekwiaciarnia  bez problemu doręczy Twoje kwiaty jeszcze tego samego dnia.

Liczy się wysoka jakość

Każdemu z nas zależy, aby prezent podarowany najbliższym był dla nich jak najlepszy. Nic dziwnego, że szukamy produktów, które nie okażą się przykrym zawodem, na przykład ze względu na słabą jakość wykonania. To samo tyczy się upominków szukanych na ostatnią chwilę. Nieważne, że będą kupione na szybko. Liczy się, aby prezent był prawidłowo wykonany i przede wszystkim ucieszył obdarowanego. Decydując się na podarowanie bukietu kwiatów z wysyłką, nie musisz się o to martwić. Pieczę nad kwiaciarnią sprawuje właścicielka, posiadająca tytuł mistrza florystyki, która zatrudnia wykwalifikowanych florystów z doświadczeniem. Odpowiednio dobrany zespół, a także codzienne dostawy świeżych kwiatów z najlepszych hurtowni z regionu to gwarancja, że zamówiony przez Ciebie bukiet zostanie rzetelnie przygotowany i będzie najwyższej jakości. Wielu klientów twierdzi, że Telekwiaciarnia to najlepsza poczta z kwiatami Łódź.

Wakacyjny prezent dla najbliższych

Kwiaty to zawsze dobry pomysł na prezent na każdą okazję. Są niezastąpione od wieków i nadal zachwycają miliony ludzi na świecie. Dlatego, kiedy zapomniałeś o ważnym święcie bliskiej Tobie osoby i nie masz możliwości, by osobiście złożyć jej życzenia, wybierz kwiaty z dostawą. Jeśli jesteś na urlopie, a chcesz zaskoczyć solenizanta, zdecyduj się na wysłanie mu bukietu świeżych kwiatów. Telekwiaciarnia.pl od lat specjalizuje się w doręczaniu kwiatów na zamówienie. Zespół florystów niejednokrotnie już pomógł zapominalskim, którzy przypomnieli sobie w ostatniej chwili o urodzinach, imieninach lub innej ważnej okazji krewnego, przebywającego daleko od nich. Szeroki wybór bukietów na każdą okoliczność, proste składanie zamówienia , szybka płatność – wszystko to ma pomóc w łatwym zakupie prezentu dla członka Twojej rodziny.

Codziennie doręczamy kwiaty na terenie całej Łodzi oraz 12 największych miast w Polsce, więc i Tobie z chęcią pomożemy. Wystarczy tylko kilka kliknięć!


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat