Zapaśnicy AKS Piotrków wsparli "Szlachetną Paczkę"

ePiotrkow Niedziela, 02 grudnia 20122 5640
Mąka, cukier, makaron, środki czystości – to tylko niektóre z produktów, które trafią do jednej z potrzebujących rodzin w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. W niedzielne południe akcję tę wsparli zapaśnicy z AKS Piotrków.

Zapaśnicy z Atletycznego Klubu Sportowego w samo południe zjawili się w supermarkecie Intermarche w Piotrkowie. Tam zrobili zakupy, a produkty przekazali dla potrzebujących rodzin objętych akcją „Szlachetna Paczka”.
- Pierwszy raz biorę udział w „Szlachetnej Paczce”. Takie akcje są moim zdaniem jak najbardziej potrzebne, ponieważ można komuś pomóc. Z naszej strony chcemy pomóc jak tylko możemy. Każdy zapaśnik, który zjawił się dziś w supermarkecie zrobił zakupy ze środków przez siebie przeznaczonych – mówili Damian Witkowski i Dawid Śliwiński z sekcji zapaśniczej AKS Piotrków.

Produkty zakupione przez zapaśników trafią do konkretnej, potrzebującej rodziny.
- Dary trafią do rodziny wielodzietnej, gdzie matka nagle straciła pracę. Na tę chwilę rodzina ta najbardziej potrzebuje produktów spożywczych i środków czystości. Pod tym kątem nasi koledzy z sekcji zapaśniczej AKS będą wspólnie robili zakupy. Dodatkowo będziemy promowali naszą akcję: rozdaliśmy ulotki i zachęciliśmy ludzi do pomocy - mówił Oskar Kuliński, lider rejonu w projekcie „Szlachetna Paczka”.

Zapaśnicy z AKS Piotrków to nie jedyni sportowcy, którzy przyłączyli się do akcji. W tym roku pomógł także znany wszystkim siatkarz – Michał Bąkiewicz. – Z tego co wiem pan Michał już wcześniej angażował się w tę akcję, ale w tym roku pomógł także tej piotrkowskiej – wyjaśniła Oskar Kuliński.

W ramach projektu „Szlachetna Paczka” pomoc otrzyma 31 rodzin z Piotrkowa i regionu. Piotrków przoduje także w liczbie darczyńców – jest ich już 27. – To super wynik biorąc pod uwagę, że baza rodzin czynna jest jeszcze przez pięć dni – dodał Oskar.

MW

Każdy, kto chciałby wspomóc projekt, może to zrobić zostając darczyńcą. Szczegóły na stronie: www.szlachetnapaczka.pl.

 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ziemia piotrkowska ~ziemia piotrkowska (Gość)03.12.2012 07:04

Dawid i reszta zapaśniczej ekipy - piękny gest. Podobnie jak cała akcja ze strony Szlachetnej Paczki!

00


ZZZZZ ~ZZZZZ (Gość)02.12.2012 22:22

NO NO DAWID WIECEJ USMIECHU

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat