Zanim wyjedziesz do USA...

ePiotrkow Poniedziałek, 28 maja 20183 4176
... dowiedz się wielu ważnych i przydatnych rzeczy o Stanach Zjednoczonych. Takich porad udziela m.in. Katarzyna Szyposzyńska - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego (specjalizacja z zakresu amerykanistyki i mass mediów) oraz Clark University. W poniedziałek swoimi radami dzieliła się z młodzieżą z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie.
fot. M. Zielonka (ZSP 2)

Celem zajęć było podzielenie się doświadczeniami związanymi ze Stanami Zjednoczonymi, jakie prowadząca zdobywała podczas studiów oraz pobytów za oceanem. Uczestnicy spotkania uzyskali informacje dotyczące możliwości wyjazdu do USA. Prelegentka wspominała też swoje wizyty w popularnych amerykańskich miastach, takich jak m.in.: Nowy Jork, Chicago, Detroit, Boston czy Filadelfia. Udzieliła też praktycznych wskazówek związanych z pobytem Stanach Zjednoczonych.

 

Wydarzenie jest elementem projektu „My USA”, którego pomysłodawcą jest Katarzyna Szyposzyńska. Jego celem jest zaznajomienie uczniów i studentów z tematyką Stanów Zjednoczonych – kulturą, turystyką, historią, czy stosunkami dyplomatycznymi.


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

>>>>>>>>>>>> ~>>>>>>>>>>>> (Gość)29.05.2018 17:23

Za 4 lata ostre przebiegunowanie ziemi w "Hameryce" będzie najgorzej.

10


nogi opadają ~nogi opadają (Gość)28.05.2018 21:33

a po co wyjeżdżać jak wiz nie dają

103


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat