Zakończyła się Biesiada Trybunalska

ePiotrkow Niedziela, 29 lipca 20187 5481
Koncert zespołu The Beatlmen był ostatnią atrakcją przygotowaną dla piotrkowian z okazji Biesiady Trybunalskiej. Trzeci dzień imprezy w Rynku Trybunalskim obfitował w emocje sportowe, nie zabrakło także lokalnych specjałów.

Ładuję galerię...

Najmłodsi bawili się w strefie piłki ręcznej Handbollove Miasto. Dla nieco starszych wspaniałą rozrywką był także koncert Darko Bugaric - grupy prezentującej przeboje muzyki bałkańskiej. Przez cały dzień można było dokonać zakupów na Jarmarku Trybunalskim.
- Takie imprezy powinny odbywać się w mieście jak najczęściej. Wspaniale się z mężem bawiliśmy, a muzyka Beatlesów pozwoliła nam przypomnieć sobie czasy młodości. Pogoda również dopisała, to był bardzo udany weekend - powiedziała jedna z piotrkowianek.
Także prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak był zadowolony z frekwencji i przebiegu biesiady. - Dzięki bogatej ofercie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Koncerty, konkursy, prezentacje drużyn sportowych... Myślę, że mieszkańcy miasta czekają na taką właśnie formę spędzania wolnego czasu - powiedział.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

żona ~żona (Gość)29.07.2018 22:42

pomylka z porażką, zdjęcia nie klamią. A co znalazł prezydent?

60


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)30.07.2018 13:02

Krzysztof wyszedł do motłoch :))) Wreszcie :))) motłoch nie gryzie panie prezydencie Chojniak :)))

63


Brawo! ~Brawo! (Gość)30.07.2018 12:15

Kolejny sukces włodarzy! Ile tym razem wydano z naszych podatków?

81


gość ~gość (Gość)29.07.2018 22:13

Szkoda tylko że piwo Kord reklamiwano po 15 zł a w rest. Kamienica kasowano gości po 22 zł. Nawet Biesiada to okazja dla nieuczciwych restauratorów i pospolitych naciągaczy.

130


laki ~laki (Gość)29.07.2018 22:12

super dziewczyny z piotrcovii!

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat