Zakochani w sztuce przyszli na wernisaże

Strefa FM Niedziela, 17 lutego 20192 3236
Walentynki już za nami, jednak Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie pamiętał o tych, którzy kochają sztukę. W niedzielę (17.02) odbyły się dwa wernisaże i koncert. Wszystko w ramach Dnia Zakochanych w Sztuce.

Ładuję galerię...

W galerii Ośrodka Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej w Piotrkowie odbyły się dwa wernisaże: wystawy malarstwa „Pustka” Macieja Czyżewskiego (wykładowcy ASP w Warszawie) i wystawy „Zakochani w Sztuce”, gdzie oglądać można prace uczestników otwartej pracowni ODA.

 

- Od 2010 roku organizujemy Dzień Zakochanych w Sztuce. To taka nasza odpowiedź na 14 lutego, czyli walentynki. Chcieliśmy zwrócić uwagę na to, że jest coś takiego jak sztuka, która towarzyszy nam w codziennym życiu. W związku z tym, wszystkich zakochanych w sztuce zaprosiliśmy do galerii Ośrodka Działań Artystycznych - mówi Gordian Piec z ODA.


Wydarzenie zwieńczył koncert kwartetu z Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie.

 

Pierwotnie wydarzenie zaplanowano na 15 lutego, jednak ze względu na żałobę narodową zostało przełożone. W związku z tym nie odbył się koncert „Snów Pejzaże” w wykonaniu Ania Michałowska Trio.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.02.2019 09:50

Dziękuję artystom, że tak bardzo miło mogłam spędzić niedzielny wieczór. Zaprezentowane obrazy oraz muzyka wzbudziły mój zachwyt i podziw dla ich talentu i umiejętności. "Kochajmy artystów!"

30


Pietrek Pietrekranga18.02.2019 07:31

O i Małgosia jest. Ona to we wszystkim jest zakochana jak jest tylko możliwość pokazania się. Już wszędzie gdzie tylko można tam się pokazuje. Jeszcze trochę to będę się bał otworzyć lodówkę lub klapę od kibla.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat