ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zakłady sportowe BETFAN. Jakie dyscypliny można obstawiać?

Poniedziałek, 20 maja 2019 3390
Zakłady bukmacherskie kojarzymy przede wszystkim z piłką nożną. Zarówno rozgrywki w poszczególnych krajach (takie jak między innymi Ekstraklasa, Serie A, Premier League, Bundesliga czy La Liga), jak i turnieje międzynarodowe (na czele z mistrzostwami świata, Europy oraz Ligą Mistrzów) cieszą się wśród graczy szczególną popularnością. Warto jednak pamiętać, że oferta bukmacherów nie ogranicza się do futbolu, co łatwo zauważyć przeglądając stronę zakładów sportowych BETFAN.

 

  1. Zakłady bukmacherskie BETFAN – popularne dyscypliny

  2. Zakłady sportowe BETFAN – niszowe sporty

  3. Legalny bukmacher BETFAN – sport elektroniczny

  4. Bukmacher Betfan – wydarzenia spoza świata sportu

 

Zakłady bukmacherskie BETFAN – popularne dyscypliny

Poza samą piłką nożną, zakłady bukmacherskie BETFAN pozwalają typować wyniki zmagań sportowców startujących także w innych dyscyplinach. Wśród sportów, które cieszą się największą popularnością – zarówno, jeśli chodzi o graczy, jak i pozostałych kibiców – są między innymi siatkówka, piłka ręczna, tenis ziemny, boks czy mieszane sporty walki. Warto wspomnieć również o hokeju na lodzie, lekkoatletyce, skokach narciarskich, wyścigach Formuły 1 oraz kolarstwie (zwłaszcza szosowym).

 

Zakłady sportowe BETFAN – niszowe sporty

Zakłady sportowe BETFAN w swojej ofercie mają także sporty, które cieszą się znacznie mniejszym zainteresowaniem kibiców i typerów. Tu warto wymienić przede wszystkim szachy, które choć rzadko pojawiają się w mediach głównego nurtu, mają rzeszę oddanych wielbicieli. Należy też odnotować dyscypliny, które, choć w naszym kraju mają status niszowych, za granicą gromadzą wielu kibiców. Chodzi tu przede wszystkim o futbol amerykański i baseball, które są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych oraz krykiet, w którego grywa się zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii czy Indiach.

 

Legalny bukmacher BETFAN – sport elektroniczny

Zdobywający coraz większą popularność sport elektroniczny także znalazł się w ofercie zakładów, którą przygotował omawiany legalny bukmacher. Jego klienci mogą obstawiać wyniki między innymi turniejów Call of Duty, Dota, Starcraft, Counter Strike oraz Hearthstone.

 

Bukmacher BETFAN – wydarzenia spoza świata sportu

Bukmacher BETFAN umożliwia także zawieranie zakładów niezwiązanych bezpośrednio z rozgrywkami sportowymi. Mogą one dotyczyć zmian personalnych w najważniejszych polskich i zagranicznych klubach piłkarskich, polityki (zwłaszcza zwycięzców w wyborach) lub ekonomii (tu chodzi przede wszystkim o zmiany kursów walut).


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat