Zagrają ku pamięci Kuby "Papaja" Paprockiego

Strefa FM Piątek, 04 września 20202 3388
W najbliższą niedzielę w Piotrkowie na stadionie przy ul. Reagana 12 odbędzie się IV piłkarski Memoriał im. Jakuba Paprockiego. W turnieju zagrają przyjaciele Kuby oraz sportowcy z regionu m .in. piłkarze Polonii oraz zapaśnicy AKS-u. Popularny "Papaj" zmarł tragicznie w 2016 roku w wieku zaledwie 27 lat.
fot. Marcin "Sacza" Saciński

- Pamiętam go jako osobę bardzo sympatyczną i otwartą. Kuba był bardzo pomocną osobą, na którą zawsze można było liczyć. Był bardzo ambitnym i utalentowanym piłkarzem, z dużymi umiejętnościami i świetnym przeglądem pola - wspomina Kubę Paweł Gołombiewski, przyjaciel "Papaja" i jeden z organizatorów memoriału.

 

Turniej rozpocznie się o godzinie 14:00. Z powodu koronawirusa będzie wyglądał zupełnie inaczej niż trzy poprzednie edycje. - W tym roku postanowiliśmy połączyć różne drużyny i stworzyć trzy teamy, które zagrają każda z każdą po 60 minut - tłumaczy Paweł Gołombiewski. 


Jakub Paprocki był wychowankiem nieistniejącej sekcji piłkarskiej Piotrcovii Piotrków. W swojej karierze występował w drużynie młodej ekstraklasy Polonii Warszawa oraz w klubach z naszego regionu m. in. Omedze Kleszczów oraz Zawiszy Rzgów, a pod koniec życia w Polonii Piotrków.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.09.2020 20:17

A co mu się właściwie stało?

03


piotrkowianin198098 ~piotrkowianin198098 (Gość)05.09.2020 18:35

a ja tez chcialbym zagrac i uczcic pamiec i nie moge , jak to ....

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat