Zagraj z rodzicami przy jednym stole

ePiotrkowRegion Środa, 21 marca 20180 1588
Wiosenny turniej tenisa stołowego o puchar burmistrza Sulejowa odbędzie się w najbliższ± sobotę, 24 marca w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Witowie. Mog± wzi±ć w nim udział i młodsi i starsi.

Uczestnicy zostan± podzieleni na cztery kategorie wiekowe: do 14 lat, od 15 do 20 lat, od 21 do 40 oraz plus 40 lat. Impreza odbędzie się w sobotę, 24 marca w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Witowie Kolonii. Pocz±tek o godzinie 10.00.

 

Zapisy przyjmowane s± pod numerem telefonu 44 610 21 01. Będzie można także zapisać się na miejscu przed rozpoczęciem imprezy. Uczniowie szkół podstawowych s± zwolnieni z opłaty startowej.

 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat