ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaczynasz przygodę z meblarstwem? Zajrzyj do ADS!

Środa, 22 października 2014 2983
ADS to piotrkowska firma działająca w branży meblarskiej. Działalność sklepu internetowego pozwala obsługiwać klientów z całej Polski.

Firma otwarta jest na nowe wyzwania, poszerza asortyment, szkoli kadrę po to, by w jak najlepszym stopniu zaspokajać potrzeby stolarzy, jak i klientów indywidualnych chcących sprawdzić się w tej dziedzinie.

 

Oferta dla stolarki budowlanej i okiennej
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów przeznaczonych dla stolarki budowlanej i okiennej. W ofercie znajdą Państwo wiele towarów w szerokim wachlarzu rozmiarów i kolorów, zaczynając od płyt OSB, kończąc na lakierach, rozpuszczalnikach, różnego rodzaju wypełniaczach ubytków w materiale drewnianym.

Oferta dla stolarzy monterów
Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę materiałów do produkcji mebli. Szeroki wybór towarów pozwoli tworzyć niepowtarzalne meble, zarówno klasyczne, jak i te stylowe, drogie, jak i te tanie. Zaopatrzymy każdego stolarza w potrzebne materiały doradzając tak, by każdy nasz klient był zadowolony z zakupów, aby tak było stworzony został system rabatowy, dla stałych klientów udzielamy rabatów, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Oferta dla amatorów
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zaopatrujemy w towary i usługi również klientów, którzy często po raz pierwszy sami tworzą meble. Przygotowaliśmy w siedzibie firmy wystawę mebli z zastosowanymi m.in. systemami szuflad, szaf, szafek, oświetleń. Tych klientów, którzy nie mogą do nas dotrzeć zapraszamy do sklepu internetowego. Tam zamieszczone zostały zdjęcia, instrukcje montażu. Wszystko po to, by zadowolić klienta, który dopiero zaczyna przygodę z meblarstwem.

Lakiernia
Wykonujemy pełen zakres usług lakierniczych. Profesjonalne lakierowanie na płytach mdf, fornirowanych, osb, szkle, drewnie. Jednostronne lub dwustronne w macie, półmacie, połysku, półpołysku, perła. Wzornik kolorów wg: ICA, RAL, NCS.

ADS sp. z o.o. sp.k.
ul. Roosevelta 46
Piotrków Trybunalski
tel. 44 649-72-83
www.stolarze.com.pl
e-mail: ads@stolarze.com.pl

 


Zainteresował temat?

4

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat