Zacięty mecz polonistów

Łódzkie Czwartek, 26 września 20191
Remisem 3:3 (2:1) zakończył się rozegrany w środę mecz pomiędzy PKS Polonia Piotrków Trybunalski a Zjednoczonymi Stryków, a już w niedzielę piotrkowski zespół, który jest wiceliderem zmierzy się z liderem, czyli Wartą Sieradz.

Mecz odbył się w Strykowie. Kibice, którzy przyszli obejrzeć to spotkanie, zobaczyli aż sześć bramek, do przerwy prowadzili gospodarze. W drugiej połowie poloniści zdołali wyrównać. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył niezawodny ostatnio Mateusz Jakubiak (na zdjęciu).

Polonia nadal jest wiceliderem IV ligi łódzkiej, do lidera - Warty Sieradz - traci tylko jeden punkt, ale role już w najbliższą niedzielę mogą się odwrócić, ponieważ obydwa zespoły zmierzą się wtedy w Piotrkowie Trybunalskim. Początek spotkania o godzinie 16.00.

Zjednoczeni Stryków 3:3 (2:1)PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(Bramki dla Polonii zdobyli: 5' - rzut karny i 82' Mateusz Jakubiak, 71' Patryk Kwaśniczko)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Bruchajzer - Jagodziński (72' Bąkowicz), Polit, Kwaśniczko, Mielczarski, Przybysz, Porochnicki, Głowacki, Olszewski, Wojtczak (62' Bąbol), Jakubiak.