Zacięty mecz polonistów

ePiotrkowŁódzkie Czwartek, 26 września 20191 2234
Remisem 3:3 (2:1) zakończył się rozegrany w środę mecz pomiędzy PKS Polonia Piotrków Trybunalski a Zjednoczonymi Stryków, a już w niedzielę piotrkowski zespół, który jest wiceliderem zmierzy się z liderem, czyli Wartą Sieradz.
Fot.: M. Saciński/PKS Polonia Piotrków Trybunalski.

Mecz odbył się w Strykowie. Kibice, którzy przyszli obejrzeć to spotkanie, zobaczyli aż sześć bramek, do przerwy prowadzili gospodarze. W drugiej połowie poloniści zdołali wyrównać. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył niezawodny ostatnio Mateusz Jakubiak (na zdjęciu).

 

Polonia nadal jest wiceliderem IV ligi łódzkiej, do lidera - Warty Sieradz - traci tylko jeden punkt, ale role już w najbliższą niedzielę mogą się odwrócić, ponieważ obydwa zespoły zmierzą się wtedy w Piotrkowie Trybunalskim. Początek spotkania o godzinie 16.00.

 

Zjednoczeni Stryków 3:3 (2:1)PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(Bramki dla Polonii zdobyli: 5' - rzut karny i 82' Mateusz Jakubiak, 71' Patryk Kwaśniczko)

 

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Bruchajzer - Jagodziński (72' Bąkowicz), Polit, Kwaśniczko, Mielczarski, Przybysz, Porochnicki, Głowacki, Olszewski, Wojtczak (62' Bąbol), Jakubiak.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mistrz ~mistrz (Gość)26.09.2019 12:16

..bać ich.

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat