"Zachowaj Trzeźwy Umysł". Podsumowanie kampanii

Strefa FM Czwartek, 16 listopada 20171 2615
"Zachowaj Trzeźwy Umysł" to ogólnopolska kampania profilaktyczna, w którą włączył się także Piotrków. Jej celem jest informowanie dzieci i młodzieży o zagrożeniach wynikających z uzależnień oraz promowanie zdrowego trybu życia i kreatywnych sposobów spędzania czasu. Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji odbyło się w piotrkowskim MOK-u.

Ładuję galerię...

-Przez cały rok prowadziliśmy zajęcia profilaktyczne na temat uzależnień nie tylko od alkoholu, ale także nikotyny czy cyberprzestrzeni. Internet jest źródłem wielu zagrożeń, o których trzeba informować młodych ludzi - podkreśla Aneta Wnuk, pedagog z IV Liceum Ogólnokształcącego.

-Zajęcia są bardzo ciekawe i potrzebne osobom, które są młode i jeszcze nieukształtowane. Wszyscy bardzo chętnie braliśmy udział w dyskusjach, które prowadzili nauczyciele na godzinach wychowawczych - dodaje jedna z uczennic.

 

W Piotrkowie w kampanię zaangażowało się ponad 300 uczniów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pyzzak ~pyzzak (Gość)16.11.2017 13:11

Czy w Sulejowie też będzie taka akcja?
https://www.epiotrkow.pl/news/Sedziowie-ukarani-za-picie-alkoholu-przed-meczem,30343
Patrzcie na punkt drugi pisma OZPN.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat