Zabójstwo na Wierzejach. 17-latka usłyszała zarzut (AKTUALIZACJA)

Policja KMP Piotrków Czwartek, 11 marca 202126 30510
Piotrkowscy policjanci w czwartkowe popołudnie dokonali tragicznego odkrycia. W jednym z domów na osiedlu Wierzeje ujawnili ciało kobiety. W sprawie zatrzymano już jedną osobę.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Piotrkowska policja wydała w sprawie krótki komunikat, a po więcej informacji kieruje do prokuratury. - Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci 75-letniej kobiety, mieszkanki Piotrkowa. W tej sprawie zatrzymana została jedna osoba. Dalszych informacji będzie udzielała prokuratura - informuje asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie. 

 

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w domu jednorodzinnym na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie przebywały babcia i jej 17-letnia wnuczka. O tym czy doszło do zabójstwa będzie wiadomo po sekcji zwłok, która ma zostać przeprowadzona w piątek.

 

Prokuratura w Piotrkowie potwierdziła nam, że prowadzi śledztwo w sprawie pozbawienia życia w dniu 11 marca 2021r. 75 letniej Ireny S. w jednym z domów jednorodzinnym w Piotrkowie Tryb. na osiedlu Wierzeje. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Magdalena Czołnowska-Musioł poinformowała także, że w piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok oraz przeprowadzone zostaną czynności procesowe z udziałem zatrzymanego domniemanego sprawcy czynu.   

 

- Mając na względzie początkową fazę śledztwa oraz jego rozwojowy charakter nie można na dzień dzisiejszy udzielić bliższych informacji - czytamy w mailu rzecznika prokuratury przesłanym do naszej redakcji. 

 

W piątek prokurator przedstawił 17-latce zarzut zabójstwa.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

13

0


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aaaaaaaaa ~Aaaaaaaaa (Gość)12.03.2021 11:53

Do końca niewiadomo jaka była sytuacja w domu dlatego nie osadzajmy od razu dziewczyny

177


Stop LPG ~Stop LPG (Gość)12.03.2021 12:47

Tyle warta jest nasza młodzież i wychowanie bezstresowe przez media. Tylko czekać jak Azja nas wykupi za grosze.

1018


Piotrkowianin Piotrkowianinranga11.03.2021 21:24

Czy w Piotrkowie brakuje radiowozów, że policja ze Skierniewic musiała przyjechać?

216


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.03.2021 07:58

Na portalu piotrkownaszemiasto Pan Obszarny jak zwykle już rozwikłał zagadkę więc po co policja ma się męczyć. Nawet zdjęcie samego noża wstawił. Może był na miejscu. Ech te rzetelne media.

112


wiceprezes ~wiceprezes (Gość)11.03.2021 21:28

ale niestety nie udało nam się do niego dodzwonić.
:) nie odbierał, czy przerywał połączenie?

44


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat