Zabiła 36-latka. Przyznała się do winy i usłyszała zarzut

Strefa FM Wtorek, 30 marca 20218 7028
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo dotyczące zabójstwa 36-letniego Łukasza O. 41-letnia Joanna T. usłyszała zarzut i została tymczasowo aresztowana.
Kobieta zadała 36-latkowi cios prosto w serce | fot. K. Żołądek

Do tragedii doszło 27 marca w jednym z wieżowców przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Prokuratura wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. - Na miejscu zdarzenia zatrzymano 41-letnią Joannę T, której w dniu 28 marca 2021r. przedstawiono zarzut, o to że w dniu 27 marca 2021 r. w Piotrkowie Trybunalskim, działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia, zadała Łukaszowi O. w okolice lewej strony klatki piersiowej, jedno uderzenie nożem powodując ranę kłutą, w następstwie czego nastąpił zgon pokrzywdzonego na miejscu zdarzenia - informuje Magdalena Czołnowska-Musioł, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.

 

Podejrzana przyznała się do popełnienia tego czynu i złożyła wyjaśnienia zgodne z dotychczasowymi ustaleniami śledztwa. - 29 marca została przeprowadzona sekcja zwłok Łukasza O. Według wstępnej opinii biegłego przyczyną zgonu była rana kłuta klatki piersiowej po stronie lewej - tłumaczy rzecznik piotrkowskiej prokuratury.

 

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim, na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanej tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Adasko ~Adasko (Gość)30.03.2021 20:41

Nie wiem co się dzieje w tym naszym grodzie, ale zaczynam się tu czuć jak w Sandomierzu blisko plebani.......

71


Olo ~Olo (Gość)30.03.2021 19:18

Po wyroku Durczoka,to 5 dostanie i połowę odsiedzi

92


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.03.2021 21:18

On jej ciągle robił awantury

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat