Zabawy w wodzie na piotrkowskiej pływalni

ePiotrkow Niedziela, 31 lipca 20162 5671
Dzieci ze świetlic artystycznych MOK wybrały się do krytej pływalni OSiR w Piotrkowie. Zabawy w wodzie to zawsze wielka atrakcja dla wszystkich dzieci. Nie inaczej było i tym razem.

Ładuję galerię...

W towarzystwie dmuchanych piłek, kół i rękawków wesoła gromada zawitała na basen. Wodnym grom i zabawom nie było końca. Najmłodsze dzieci uczyły się pływać pod czujnym okiem ratowników, natomiast odważne starszaki przeniosły się na głęboki basen dla dorosłych, gdzie trenowały skoki ze słupków. Wspólne zabawy przyniosły wszystkim dzieciom wiele radości. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do świetlicy i już nie mogą doczekać się ponownej wizyty.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

problem ~problem (Gość)31.07.2016 14:48

a syf z szatni po sobie sprzętneli?

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat