Zaatakował przechodnia, bo pokłócił się z żoną

ePiotrkow Czwartek, 13 kwietnia 20176 6129
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 40-latka, który bez powodu zaatakował przechodnia. Napastnik miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył mundurowym, że w ten sposób chciał odreagować swoją złość po kłótni z żoną.

8 kwietnia tuż przed godziną 16 policjanci, patrolując miasto, zauważyli na ulicy Czaplinieckiej szarpaninę pomiędzy dwoma mężczyznami. Mundurowi natychmiast zareagowali. Kiedy zatrzymali radiowóz, jeden z nich zaczął uciekać. Po krótkim pościgu był już w rękach funkcjonariuszy. Policjanci ustalili, że 50-letni pokrzywdzony został zaatakowany przez 40-latka. Sprawca bez powodu uderzył pokrzywdzonego w głowę i zniszczył mu okulary. Całą sytuację widział przypadkowy kierowca, który spłoszył napastnika. Pokrzywdzony podał też, że kiedy świadek zdarzenia odjechał, napastnik ponownie go zaatakował. Tym razem groził pokrzywdzonemu pozbawieniem życia. Na szczęście w porę pojawił się policyjny patrol. Napastnik szybko trafił za kraty policyjnego aresztu. W jego organizmie było blisko 3 promile alkoholu.

 

Bełchatowianin usłyszał już zarzuty. Wyjaśniał, że w ten sposób chciał odreagować kłótnię z żoną. Uszkodzenie mienia to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Za groźby karalne grozi 2 lat więzienia.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

MirP ~MirP (Gość)13.04.2017 10:48

Taki ma żone?
Do więzienia z nim ,tam będzie miał ich więcej?!

60


bbb ~bbb (Gość)13.04.2017 21:23

Odizolować żonę od chłopa bo go wykończy psychicznie.

20


fd ~fd (Gość)13.04.2017 16:14

80% ludzi tego świata to patologia, a jesli niebo istnieje to licze że nie wybrali Jezusa i kij na drogę tam gdzie się wybierają, bo dla ludzi jedno życie to i tak za dużo

20


stefan ~stefan (Gość)13.04.2017 11:54

czapliniecka to melina zawsze była

30


Witek ~Witek (Gość)13.04.2017 08:03

Takiemu tylko 2 lata kolonii karnej o zaostrzonym rygorze to się nauczy.Chciało się Solidarności zachodu to mamy bo za komuny w nocy bez obawy mozna było ść pieszo i nic złego człowieka nie spotkało a teraz w biały dzień człowiek nie wie co go spotka

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat