Za nami pierwszy rodzinny festyn plenerowy

Strefa FM Piątek, 06 lipca 20182 4092
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, piotrkowskim muzeum oraz Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w każdy wakacyjny czwartek, organizuje spotkania dla całych rodzin. Imprezy odbywają się w ramach "Kampanii Społecznej Na Rzecz Rodziny".

Ładuję galerię...

Pierwszy rodzinny festyn plenerowy odbył się w czwartek (5.07) w parku J. Poniatowskiego w Piotrkowie - Bardzo się cieszę, że w naszym mieście organizowane są tego typu imprezy dla dzieci. Najmłodsi dzięki temu mogą spędzić czas na świeżym powietrzu, a nie przed telewizorem. Jak widać, jest bardzo duże zainteresowanie tego typu spotkaniami i to jest najważniejsze - powiedziała uczestniczka pikniku.

 

Podczas imprezy zorganizowano wiele konkursów i zabaw dla dzieci m.in dmuchany zamek czy malowanie buziek. Nie zabrakło także przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, Miejskiej Komendy Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej, którzy towarzyszyli dzieciakom podczas spotkania.

 

Kolejny rodzinny festyn odbędzie się już 12.07 na boisku SP nr 2, które znajduje się przy ul. Kostromskiej 50.  

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)06.07.2018 16:53

ja z dziećmi jeszcze o 17.30 otrzymywałam lizaki i grała muzyka.Chyba swój pobyt zakończyłeś w toalecie.Brawo organizatorzy.Wszyscy malkontenci z dala od Piotrkowa.

30


M_teusz ~M_teusz (Gość)06.07.2018 15:55

Szkoda tylko że tak krótko był o godz 17,30 już nie było śladu po festynie

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat