Za nami kolejny wakacyjny tydzień z piotrkowskim MOKiem

Strefa FM Poniedziałek, 22 lipca 20190 1491
Przez całe wakacje Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie dba o to, aby wszystkim którzy pozostali w mieście nie brakowało atrakcji. W ostatnim tygodniu uczestnicy zajęć zorganizowanych przez piotrkowską instytucję mogli rozwijać swoje taneczne, muzyczne, plastyczne i fotograficzne pasje. Było także spotkanie z teatrem, na które zabrał dzieci łódzki Teatr Pacuś.

Ładuję galerię...

Uczestnicy świetlic MOK w ostatnim tygodniu na brak atrakcji nie mogli narzekać. Poza artystycznymi atrakcjami przygotowano również ciekawą wycieczkę. Odwiedziny ultranowoczesnego planetarium EC1 w Łodzi pozostaną na pewno długo w pamięci dzieciaków. Najmłodsi dowiedzieli się m. in jak powstają nowe gatunki roślin i zwierząt, a wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. -Ciekawostką dla dzieci był nie tylko sam temat filmu, ale przede wszystkim sposób jego prezentacji. Był on wyświetlany na okrągłej kopule, przez co widz miał wrażenie, że obraz otacza go z każdej niemal strony - informują organizatorzy.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat