Za mało pieszych patroli policji?

ePiotrkow Poniedziałek, 10 lutego 201411 2110
- Dlaczego tak mało jest patroli pieszych po mieście nawet wieczorami w rejonach Rynku lub tych uliczek, na których wieczorami jest niebezpiecznie? - pyta komendanta policji jeden z użytkowników naszego portalu.

Okazuje się, że mieszkańcy naszego miasta dostrzegają problem, jakim jest zbyt mała ilość pieszych patroli policji. - Jakimi ulicami będą chodzić policjanci (patrole piesze)? - pisze inny użytkownik.

- Podstawą kierowania patroli policyjnych do służby jest analiza stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz informacje o potencjalnych zagrożeniach, płynące od społeczności lokalnej i podmiotów pozapolicyjnych. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, system patroli pieszych obejmuje miejsca i rejony zagrożone, zlokalizowane przede wszystkim w centrum miasta z uwzględnieniem ulic Starego Miasta oraz osiedli mieszkalnych: Słowackiego Północ, Słowackiego Południe, Osiedle Łódzka, Osiedle Sadowa, Osiedle Górna, Osiedle Jagiellońska, Osiedle Targowa, Osiedle Wyzwolenia. Patrole piesze będą pełnić służbę również na ulicy Słowackiego i Wojska Polskiego oraz na ulicach prowadzących do piotrkowskich nekropolii, tj. jest ulica Cmentarna, Partyzantów i Spacerowa. W czasie odbywania się imprez sportowych, patrole piesze kierowane będą na ulice prowadzące do obiektów sportowych, tj. Stadion Miejski przy ulicy Żwirki, Stadion PKS Polonia przy ulicy Broniewskiego oraz Hala Sportowa przy ulicy 3 Maja i ulicy Batorego. Proszę o ewentualne sugestie co do miejsc, w których takie patrole powinny pełnić służbę częściej a nawet wskazanie problemów jakimi tam powinny się zająć - odpowiada mł. insp. Dariusz Walichnowski, komendant KMP w Piotrkowie.

Chcesz zadać pytanie komendantowi policji? Możesz zrobić to TUTAJ.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jooolla ~jooolla (Gość)06.02.2021 00:05

pan komendant patrole piesze wprowadza..a tu auta kradna na potege. i co na pieszo beda ich scigac???? ale nowa zmiana.....

00


MIchałJP ~MIchałJP (Gość)20.02.2014 20:19

Na łodzkiej jest ich za dużo i terroryzują ludzi a w innych częściach nie ma ich wcale. W sumie da się to wytłumaczyć bo oni muszą ogromem mandatów zarobić na ochrone dla trynkiewicza tylko dlaczego na jednym osiedlu tylko. JP na 100%

10


ewa ~ewa (Gość)20.02.2014 08:01

Najwyższy czas skończyć ten "stan wojenny" na Łódzkiej, mamy dość tak bezpardonowej Policji. Mają wszystkich za idiotów, złodziei itp.

10


gosciu123 ~gosciu123 (Gość)17.02.2014 17:40

pepe Popieram w 100% może się ktoś by wziął za ten bu*del koło pętli autobusowej na Wierzejach!

11


pepe ~pepe (Gość)13.02.2014 09:55

Panie komendancie jest jeszcze w Piotrkowie takie osiedle nad jeziorem Bugaj a na nim dwa budynki przy pętli MZK gdzie mieszkają same SKUNKSY nawet księdza po kolędzie chcieli okraść . Pozdrawiam

11


Waldek ~Waldek (Gość)11.02.2014 08:54

Temu Panu już dziękujemy niech sobie wprowadza swoje porządki tam gdzie mieszka. Tyle włamań w samym centrum i co-LIPA. Świadczy to o nieudolności i niekompetencji. Za Pana Józefiaka było by to nie do pomyślenia !!! Czy w KWP to już nikt nie pracuje i Nikit nie myśli !!! Panu najlepiej wychodzi przed kamerami !!!

20


xx ~xx (Gość)10.02.2014 17:25

"broda" napisał(a):
Tylko Łódzka?

Nie bój się. Ze względu na wyjście MT z więzienia teraz osiedle Łódzka-Wysoka będzie najbardziej strzeżonym osiedlem w mieście a może i kraju. Dzisiaj już było pełno radiowozów i patroli pieszych.

40


polak mały ~polak mały (Gość)10.02.2014 17:10

Obejrzyjcie ten film na YouTube jak zdrajcy doszli do władzy.


10


broda ~broda (Gość)10.02.2014 14:36

Cytuję:
...z uwzględnieniem ...Osiedle Łódzka...


Tylko Łódzka? A gdzie reszta? To jest cały ciąg: osiedle Łódzka, Wysoka, Okrzei.
Ze szczególnym uwzględnieniem placu zabaw między Łódzką i Wysoka.

Komentarz był edytowany przez autora: 10.02.2014 14:37

30


gykjh ~gykjh (Gość)10.02.2014 12:16

na ulicy KWIATOWEJ też poprosimy o patrole w szczególności całej kwiatowej.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat