Za łapówkę obiecywał spotkanie z…szefem CBA

ePiotrkow Czwartek, 27 sierpnia 20090 3367
Na 4 tysiące zł wycenił łapówkę za doprowadzenie do spotkania z szefem CBA działacz społeczny z Piotrkowa Trybunalskiego. CBA zatrzymało Marka Ł. na gorącym uczynku.

Mężczyzna powołując się na wpływy w instytucjach państwowych zobowiązał się umożliwić biznesmenowi zainteresowanemu spotkaniem z szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego osobistą z nim rozmowę.

- Marek Ł., działacz społeczny został zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA tuż po przyjęciu drugiej raty łapówki, której zażądał w zamian za obietnicę doprowadzenia do spotkania z szefem Biura - informuje Tomasz Frątczak, Dyrektor Gabinetu Szefa CBA.

Marek Ł. usłyszał w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zarzut powoływania się na wpływy. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niego dozoru policyjnego.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat