Za Sulejowem zderzyły się dwa tiry. Na moście kolizja z udziałem wozu strażackiego

Strefa FMRegion Środa, 26 czerwca 201948 28348
Najpierw zderzenie dwóch samochodów ciężarowych za Sulejowem w kierunku Paradyża, potem kolizja na moście w Sulejowie z udziałem wozu straży pożarnej, który jechał do wypadku.
fot. kontakt@epiotrkow.pl

W pierwszym zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody ciężarowe. Na 2. kilometrze krajowej 74 kierowca jednego z tirów najechał na tył innej ciężarówki. Jeden z kierowców miał zakleszczoną nogę, strażacy próbują na miejscu wydobyć mężczyznę.


Z kolei na moście w Sulejowie w kolizji uczestniczył samochód straży pożarnej, który również jechał do wspomnianego wcześniej zdarzenia. Ruch na moście jest zablokowany w obu kierunkach.


Starajcie się omijać te miejsca! Na rondzie Bugaj poprowadzono objazd obwodnicą Piotrkowa w stronę trasy S8. Jeżeli już stoicie w korku, to musicie uzbroić się w cierpliwość.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (48)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abc ~abc (Gość)26.06.2019 13:56

Sulejów- miasto wyjących syren

91


gość ~gość (Gość)26.06.2019 13:54

W taki upal cierpliwość

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat