Za 80 gramów może dostać 10 lat

PolicjaRadomsko Piątek, 05 marca 20211 3567
Radomszczańscy kryminalni zatrzymali 33-latka, który odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 80 gramów narkotyków. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego radomszczańskiej komendy, od pewnego czasu podejrzewali, że 33-letni mieszkaniec gminy Ładzice sprzedaje narkotyki na terenie powiatu radomszczańskiego. Postanowili obserwować jedno z miejsc, w którym często pojawiał się 33-latek. Po niedługim czasie stróże prawa zauważyli wytypowanego mężczyznę. Podczas jego przeszukania, funkcjonariusze znaleźli dwie dilerki z marihuaną. W miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli kolejne torebki z narkotykami oraz sprzęt służący do porcjowania tych substancji.

 

W związku z ujawnieniem narkotyków u podejrzewanego, mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator nadzorujący śledztwo, złożył do sądu wniosek o trzymiesięczny areszt względem 33-latka. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z posterunku w Lgocie Wielkiej.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_moher ~gość_moher (Gość)05.03.2021 08:58

Mówiłem nie słuchać tego Popka

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat