ZUS przeszkoli przedsiębiorców

Strefa FM Środa, 08 lutego 20173 3940
Rozpoczynasz działalność gospodarczą? Poznaj obowiązki płatnika składek. Piotrkowski inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje bezpłatne szkolenie skierowane do przedsiębiorców.

- W ramach szkolenia omówione zostaną kwestie związane m.in. z dokumentacją związaną z rozpoczęciem lub likwidacją działalności, rodzajami ubezpieczeń, jakim podlega osoba prowadząca dzialałalność, ustaleniem podstawy wymiaru składki i wyliczaniem składki na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i Fundusz Pracy, terminami opłacania składek oraz rodzajami dokumentów rozliczeniowych   - wyjaśnia Monika Kiełczyńska, regionalny rzecznik ZUS w województwie łódzkim. Szkolenie odbędzie się w czwartek, 16 lutego 2017 roku o godzinie 09:00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Piotrkowie Tryb. , ul. Armii Krajowej 9 w sali konferencyjnej. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: (44) 646 85 14 od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 15:00.

 

źródło: inf. prasowa ZUS


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

PT ~PT (Gość)08.02.2017 16:07

Mam propozycję dla ZUS aby przeszkolił swoich pracowników że nie prowadzi się auta pod wpływem alkoholu ,nawet prywatnego .Przedsiębiorcy dadzą sobie doskonale radę bez pseudo szkoleń z ZUS.

10


sky ~sky (Gość)08.02.2017 12:04

ZUS musi być zlikwidowany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

50


sklave sklaveranga08.02.2017 11:37

ZUS to taka studnia bez dna płacisz i płacisz a nic z tego nie masz. Rozpoczynasz działalność gospodarczą pod skrzydłami ZUSu to sobie od razu sznur i hak kup bo później już nawet na to nie będzie cie stać.
Skazani na "opatrzność”
Onegdaj napadł Nas Prus!
Potem zniewolił Nas Rus!
A na koniec, niczym gada
na własnym łonie
Naród wyhodował ZUS.
Aż nadejdzie "wyzwolenia"
czas , czas wieczny (!),
kiedy każdy przestanie
być podopiecznym
ZBÓJECKICH
UBEZPIECZEŃ
SPOŁECZNYCH.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat