ZSP nr 2 w Piotrkowie zaprezentowało swoją ofertę

Strefa FM Piątek, 29 marca 201910 5478
Gra bazująca na kodach QR hitem podczas piątkowych dni otwartych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Oprócz tego, wszyscy przybyli mogli zobaczyć całą placówkę i zapoznać się z jej ofertą edukacyjną.

Ładuję galerię...

Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali m.in gry terenowe - Jedna z gier polegała na używaniu telefonów komórkowych. Młodzież skanowała kody QR, przemieszczała się po szkole, rozwiązywała zadania i gromadziła punkty. Podczas dni otwartych odwiedzający mogli zapoznać się z naszą ofertą, która została dostosowana zarówno do uczniów kończących ósmą klasę, jak i do gimnazjalistów. Warto, pamiętać, że szkoła branżowa jest w stałym kontakcie z pracodawcami, a nasi absolwenci mogą od razu przystąpić do pracy w zawodzie –  podkreśliła dyrektor ZSP nr 2, Lidia Łopusiewicz.


W piątkowe dni otwarte Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 odwiedziło ponad 1000 uczniów.- To co najbardziej podobało mi się w tej szkole to boisko. Jest zdecydowanie większe niż to, które jest w mojej szkole. Oprócz tego zwiedzaliśmy sale gimnastyczne i komputerowe. Została przygotowana dla nas także zabawa z kodami QR. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie brałam w czymś takim udziału, a to naprawdę świetna zabawa – powiedziała nam ósmoklasistka.

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 można było zobaczyć również motocykle. 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.03.2019 15:02

A ja skończyłem TPS i studia w Łodzi no i co pracuję w MZK-ach za marne grosze w 50-stopniowym autobusie czasami 10 godzin dziennie

20


Kamil_Su ~Kamil_Su (Gość)31.03.2019 01:06

Skończyłem "Piomę" w ubiegłym roku i każdemu polecam tą szkołę. Fajna atmosfera, ciekawi i wyrozumiali nauczyciele.

20


gość ~gość (Gość)30.03.2019 20:34

Chodzilem na Piome do liceum, bardzo fajna szkola. Jest co wspominać, no i nie za pomniany dyrektor Mazerant.

20


gość ~gość (Gość)29.03.2019 21:03

Motocykle pasują do tej imprezy jak kwiatek do kożucha. Jak nie ma co wstawić to przygarnijcie bezdomnych, przynajmniej się ogrzeją. Quo vadis szkoło?

33


Pozdrawiamy ~Pozdrawiamy (Gość)29.03.2019 15:33

Pozdrawiamy najlepszą byłą Dyrektorkę TPS-u :) panią Kaniewską. Kiedyś to było... Fajnie :)

04


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat