Z powodu koronawirusa wstrzymano wyjazdy do sanatoriów

ePiotrkowRegion Sobota, 14 marca 20200 3972
Do odwołania zawieszono działalność sanatoriów. Jeżeli pacjent posiada potwierdzone przez pracowników wojewódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma się rozpocząć po 14 marca 2020 roku – powinien pozostać w domu. Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Pracownicy oddziałów Funduszu telefonują do osób, które miały w najbliższych dniach rozpocząć turnus leczniczy w uzdrowisku, aby poinformować ich o sytuacji.

Szczegółowych informacji udzielą pracownicy oddziałów wojewódzkich NFZ – kontakt z Łódzkim OW NFZ możliwy jest pod numerami telefonów: 42 275-40-83, 42 275-40-89, 42 275-40-81, w sobotę 14 marca można dzwonić do godziny 20:00.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat