Z jeziora Bugaj wyłowiono zwłoki zaginionego Bogdana K. [VIDEO]

ePiotrkow Sobota, 11 stycznia 202066 71644
Ciało mężczyzny wyłowiły w sobotę z jeziora Bugaj służby mundurowe. Są to zwłoki zaginionego ponad miesiąc temu mieszkańca gminy Rozprza, jego ciało zidentyfikowali członkowie rodziny.

Ładuję galerię...

Przypominamy, że poszukiwania 32-latka z gminy Rozprza trwały od listopada 2019. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w piątek 29 listopada w okolicach Banku Credit Agricole przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkańca naszego powiatu szukali policjanci, strażacy i rodzina. Służby na początku grudnia przeczesywały też teren jeziora Bugaj, gdzie znaleziono plecak zaginionego. Poszukiwania wznowiono tuż przed świętami, a rodzina w poszukiwania zaangażowała Krzysztofa Rutkowskiego. 

 

Wyłowione w sobotę 11 stycznia 2020 r. z jeziora Bugaj zwłoki zostaną teraz poddane oględzinom. Czynności pod nadzorem prokuratora prowadzą piotrkowscy policjanci. 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

13

3


Komentarze (66)

Komentowanie zostało wyłączone.
gość ~gość (Gość)12.01.2020 21:26

Serce mi pęka. Dlaczego Bóg Ciebie wezwał do siebie...

92


gandalf ~gandalf (Gość)13.01.2020 08:09

Wyrazy współczucia dla rodziny. Wielka tragedia. Chłopak może załamał się po stracie pracy a niestety w Piotrkowie mamy 98% pseudo pracodawców i pseudo biznesmenów którzy powinni być kontrolami skarbowymi wycięci w pień.

235


gość ~gość (Gość)12.01.2020 21:56

Bardzo współczuję rodzinie.

121


gość ~gość (Gość)12.01.2020 19:53

To już jest taka druga tragedia podobna do siebie gdzie znaleźli plecaki a potem zwłoki może w tym celu coś zaczną działać bo to dziwne jest

53


gość ~gość (Gość)12.01.2020 20:11

Wyrazy współczucia dla rodziny tylko szkoda chłopaka bo fajny chłopak i grzeczny

190


gość ~gość (Gość)12.01.2020 20:12

Boże czemu nam Go zabrałeś.....To tak boli..

80


gość ~gość (Gość)12.01.2020 19:15

Szkoda chłopaka,tyle życia jeszcze miał przed sobą... Niewyobrażalne jak ta rodzina spędziła święta i nowy rok w nerwach i niepokoju. Wyrazy współczucia.

161


gość ~gość (Gość)12.01.2020 18:19