Z "dostawczaka" pozostały zgliszcza

ePiotrkowTomaszów Czwartek, 11 marca 20211 6100
W środę (10 marca) strażacy z Ujazdu oraz Tomaszowa Mazowieckiego interweniowali w sprawie płonącego samochodu dostawczego. Akcja została przeprowadzona przy ul. Przedszkolnej w Ujeździe.

Ładuję galerię...

Strażacy na miejscu zastali objętą pożarem komorę silnika oraz kabinę samochodu dostawczego. - Nasze zadania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przy użyciu aparatów ochrony dróg oddechowych oraz linii szybkiego natarcia podaliśmy prąd wody na palący się pojazd. Przy pomocy narzędzi hydraulicznych stworzyliśmy dostęp do tylnej części pojazdu w celu sprawdzenia oraz przelania - relacjonują ochotnicy z OSP w Ujeździe.

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

qwert ~qwert (Gość)11.03.2021 18:33

ile miał lat i jaka marka

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat