ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Z cyklu Kino Kobiet: Judy

Środa, 29 stycznia 2020 1687
Judy Garland - cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie podbiła serca światowejpubliczności.

Rola Judy Garland przyniosła Renée Zellweger nominację do Oscara 2020 w kategorii "najlepsza aktorka  pierwszoplanowa". Krytycy docenili jej grę w "Judy", aktorka może się już pochwalić Złotym Globem.

 

Judy Garland odniosła wielki sukces, ale potem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna może być tym, na którego czekała całe życie?

 

Seans Kina Kobiet : 29.01.2020r godz. 18.30

Więcej szczegółów na: https://www.helios.pl/19,Piotrkow-Trybunalski/BazaFilmow/Szczegoly/film/17432/Judy

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat