Z Lubiaszowa do Golesz po nowej drodze

ePiotrkowRegion Piątek, 30 października 202015 1892
Wjeżdżając do gminy Wolbórz od miejscowości Koło, jedziemy już po nowej drodze. Kolejny odcinek drogi z Lubiaszowa w kierunku Golesz Dużych także zyska nową nawierzchnię.

Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros spotkał się na drodze w Lubiaszowie ze starostą piotrkowskim Piotrem Wojtysiakiem i dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych Zbigniewem Starostą. Razem obejrzeli zakończoną inwestycję, wyremontowaną drogę na odcinku od Koła w kierunku na Bronisławów. Droga zyskała nową nawierzchnię wraz z poboczami. W spotkaniu wzięli także udział przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin i zastępca burmistrza Dymitr Jędryka. Modernizacja drogi została sfinansowana wspólnie przez gminę Wolbórz i powiat piotrkowski. Zgodnie z zapowiedziami starosty i burmistrza kolejny etap tej drogi - aż do Golesz Dużych zostanie wyremontowany w 2021 r.

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_ttyygvgh ~gość_ttyygvgh (Gość)30.10.2020 09:29

W kole nic nie zrobili tym bardziej od ulicy jeziornej do koła przez las ten odcinek latany jest co rok i nic z tym nie robią ps gdzie ścieżka rowerowa

80


Kazik ~Kazik (Gość)31.10.2020 08:56

A w Wolborzu przy Hucie szkła jak było od 20 lat tak jest kawałka drogi gmina nie potrafi zbudować ale podatki od firmy się bierze . na zachodzie taka sytuacja nie do pomyślenia . Co Burmistrz zrobił z zalewem na swoim terenie nie ma parkingu blisko wody nic nie zrobiono od 45 last ale wypad do Skandynawi był w pierwszej kadencji za pieniądze podatnika no i feralna droga Wolbórz Polichno zrobiona bo Burmistrz miał w tym swój interes. Nie było gospodarza na tym terenie i nie ma sami karierowicze dla kasy

31


gość_gość ~gość_gość (Gość)30.10.2020 18:04

Może burmistrz pomyślał by teraz o Wolbórzu ul Wycieczka do Łąkowej katastrofa bloto do kolan

21


gość_na sto procent ~gość_na sto procent (Gość)30.10.2020 15:34

Droga piękna. Dziś jechałem do TM. Wyprzedzanie czterech aut naraz. Ludzie, to jest las, zwierzęta chodzą. Będą wypadki.

20


gość_frd ~gość_frd (Gość)30.10.2020 12:42

Dziękuję najukochańszy pełeselu obrońco stołeczków własnych.

51


gość_hawe ~gość_hawe (Gość)30.10.2020 09:20

Super, jechałem i panowie dobra robota. Jeszcse dalej trzeba robić

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat