Z ITD do straży. Ochotnicy z Rozprzy otrzymali fiata

Strefa FMRegion Środa, 02 grudnia 202021 3409
Strażacy z Rozprzy otrzymali samochód od Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi. Fiat ducato zmieni barwę z zielonej na czerwoną i będzie służyć w OSP.
fot. WITD Łódź

Fiat trafił już do tamtejszej jednostki ochotniczej, gdzie prowadzone są prace adaptacyjne, dzięki którym pojazd będzie przystosowany do służby w straży pożarnej. - Auto, które dostaliśmy od ITD będzie służyło grupie poszukiwawczo-ratowniczej oraz do innych celów związanych z naszą działalnością. Gdy tylko pojazd znalazł się u nas, wszyscy druhowie zaczęli działać, aby auto było przygotowane do naszych potrzeb. Bardzo nas zaskoczyło wsparcie lokalnych przedsiębiorców, mamy zapewnioną wymianę oleju i wszystkich filtrów, otrzymaliśmy także ofertę darmowego przemalowania pojazdu. Cieszy nas ta pozytywna reakcja. Dzięki temu wspólnie stworzymy pojazd, który będzie służyć lokalnej społeczności - mówi Piotr Skrobek, naczelnik OSP w Rozprzy.

 

Oficjalnego przekazania pojazdu strażakom z Rozprzy dokonali Paweł Kowalczyk, doradca wojewody łódzkiego oraz Paweł Onisk, dyrektor Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi.  


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)02.12.2020 20:05

Propaganda i promowanie swojej osoby najważniejsze, a stary grat będzie się psuł - chętnie za jakiś czas się dowiemy ile kosztowały roczne naprawy tego pojazdu
Nie ma się co oszukiwać , stare auto to proszenie się o problemy, a marka fiat niestety nie należy do czołówki niezawodności ...

40


gość_atom ~gość_atom (Gość)03.12.2020 08:15

A czy widzieliście że Macierewicz, Ziemba i Kowalczyk załatwili nam elektrownie jądrową w Bełchatowie.
Co o tym myślicie?
Trzeba im podziękować.

11


gość_fsd ~gość_fsd (Gość)03.12.2020 05:23

Jaja z ludzi sobie robią, co ma za znaczenie takie auto dla OSP. Pewnie zabawka dla kilku możnych strażaków a nie podbiesienie bezpieczeństwa. W tym kraju to jakaś paranoja przegoniła żenadę myśleniową

30


gość_normalnie ~gość_normalnie (Gość)03.12.2020 05:20

Dokładnie ktoś już tutaj napisał prawdziwe dobre zmiany nadejdą szkodzący Polsce pis zostanje odsunięty od władzy i takie głupoty też się skończą

22


ani ~ani (Gość)02.12.2020 14:09

Straż jest potrzebna ale bezpartyjna i działająca dla dobra mieszkańców a nie na pokaz bo komendant kandyduje. Jeśli przestaniecie bawić się w politykę będziecie mieli sponsorów oraz poparcie mieszkańców a nie tylko kilka osób. Kiedyś do tej jednostki rodzice wysyłali dzieci a teraz strach wysłać aby ich nie użyli w jakiejś gierce politycznej :(

81


gość_do góry glowy ~gość_do góry glowy (Gość)02.12.2020 21:05

Gratuluję róbcie swoje i nie przejmujcie się krytyką. Krytykują Ci co nic nie robią albo czegoś się boją. Wszystko się zmienia poczekajcie już niedługo... Gmina i dobre zmiany nadejdą. Powoli spokojnie. Powodzenia chłopaki.

23


gość_mosej ~gość_mosej (Gość)02.12.2020 21:08

W sam raz na imprezy będzie. Dzięki ale kto za to płaci, my podatnicy gminy. Beznadzieja

40


gość_tewu ~gość_tewu (Gość)02.12.2020 20:53

Fajnie jest wszystko krytykować. Krytykują głównie dyletamci. "Będą mieli na odpusty czym jezdzic", "zabawka prezesa/naczelnika", itp. Od strażaków ochotników wymaga się profesjonalizmu. Gdzie mają się szkolić?
Na żywym organizmie? Nie. Szkoła się w jednostkach PSP.
Nie wiem ile wozów bojowych posiada OSP Rozprza, ale ile by ich nie było, to zawsze ten bojowy zostanie w jednostce.
Nie ma grupy poszukiwawczej, to będzie. A jak nie będzie, to będę mieli samochód GLM, co w praktyce oznacza samochód transportowo-gospodarczy. Motopompa wiele miejsca nie zajmuje a 9 osób można przewieźć. Nie tylko na szkolenie. OSP Rozprza obsługuje szlak kolejowy jak też trasę A-1, gdzie zawsze moze dojść do wypadku komunikacyjnego i ewakuacja poszkodowanych, nie wymagających pomocy medycznej, przy użyciu wozów bojowych nie zawsze byłaby możliwa.
Gratuluję Druchowie z OSP Rozprza.
Nigdy nie zagasnie!

03


M ~M (Gość)02.12.2020 19:14

super trzymam kciuki za was

13


pspP ~pspP (Gość)02.12.2020 14:33

Jestem strażakiem z Piotrkowa i pierwsze słyszę ze macie zgodę w Rozprzy na utworzenie grupy poszukiwawczej!
Bez takiej zgody i formalnych struktur nie powinniście używać tych nazw.

54


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat