XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych

UM Piotrków TrybunalskiŁódzkie Wtorek, 15 czerwca 20210 1333
15 czerwca w województwie łódzkim rozpoczyna się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. Młodych sportowców będzie gościł także Piotrków Trybunalski.

Tegoroczna olimpiada odbędzie się w dniach 15 czerwca - 31 sierpnia. W tym czasie weźmie w niej udział ponad 4000 sportowców, trenerów, opiekunów ekip i byłych olimpijczyków.


W naszym mieście zaplanowano rywalizację w badmintona. Zawody odbędą się w hali "Relax" w dniach 27-29 czerwca.
- Na zawody do naszego miasta przyjedzie łącznie około 200 osób. Oprócz samych zawodniczek i zawodników będą także ich opiekunowie, trenerzy, działacze i sędziowie – informuje Dorota Danielak z KKS Ruch Piotrków, który odpowiada za przygotowanie piotrkowskiej części olimpiady.

 

Już dziś zapraszamy do obejrzenia najlepszych młodych polskich badmintonistów "na żywo". - Zgodnie z najnowszymi wytycznymi sanitarnymi na halę będzie można wejść i śledzić poczynania na kortach – zachęca Dorota Danielak.

 

Szczegóły dotyczące godzin rozgrywania spotkań, a także poszczególnych rywalizacji w innych dyscyplinach można znaleźć na oficjalnej stronie XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży www.federacjalodz.org.pl/start.

 

za piotrkow.pl (a)


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat