XVIII Trybunalskie Forum Trzeźwościowe w Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 18 października 20180 3063
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk" zachęca do udziału w forum dla osób uzależnionych i ich bliskich. W tym roku hasło przewodnie brzmi: "Każdy uzależniony to czyjeś dziecko".

W ramach forum odbywać się będą mityngi informacyjne, spotkania otwartej grupy wsparcia czy projekcje filmów o tematyce uzależnień. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele policji, MOPR-u i Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Wyjątkowym wydarzeniem będzie spotkanie z Elżbietą Stępień i promocja jej książki "Ta kobieta". - To emocjonalna, wzruszająca i niezwykle prawdziwa opowieść o tym, że wszystko zależy od nas samych, naszej siły i wytrwałości. To nieprawda, że kobiety są słabe - podkreślają organizatorzy. Spotkanie odbędzie się w środę, 24 października o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jerozolimska 29).

 

 

Program forum znajdziecie na profilu FB SWPA Pałacyk Piotrków Trybunalski!

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat