XII Dni Gorzkowic: Wilki na finał [FOTO, VIDEO]

Strefa FMRegion Niedziela, 09 czerwca 20196 9098
Jeden z najbardziej znanych, polskich zespołów, czyli Wilki był niedzielną gwiazdą XII Dni Gorzkowic. Robert Gawliński i jego koledzy z zespołu przyjechali na miejsce kilka godzin wcześniej i o 15.00 przeprowadzili próbę. Po jej zakończeniu na scenę wkroczyły dzieci z tutejszych zespołów, a także zespoły ludowe z naszego regionu. O godzinie 18.30 rozpoczął się koncert Orkiestry Dętej Gorzkowice, natomiast koncert Wilków rozpoczął się o godzinie 20.30. O 22.00 odbył się z kolei pokaz fajerwerków. Podczas imprezy wręczono również nagrody za najciekawsze fraszki dotyczące gminy Gorzkowice. Prezenty wręczyli prezes radia Strefa FM Piotrków Tomasz Stachaczyk i wójt gminy Alojzy Włodarczyk.

Ładuję galerię...

Na koncert Wilków przyjechało co najmniej kilka tysięcy osób, legendarny zespół zagrał zarówno nowe utwory, jak i największe hity takie jak "Son of the blue sky", "Baśka", czy "Urke".

 

 

Przeboje Wilków znają prawie wszyscy, więc Robert Gawliński kilka razy prosił o wsparcie publiczność, a ta nie zawiodła i wspólnie z liderem zespołu wykonała najbardziej znane utwory. To był bardzo udany koncert.

 

W tym roku pokaz ogni sztucznych przygotowany przez organizatorów był całkowicie nowy, co również zachwyciło gorzkowicką publiczność. 

 


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olo ~olo (Gość)10.06.2019 22:43

wspaniały koncert!!! najlepszy polski zespół, nie ma takiego drugiego. Dziękuję Gorzkowicom za udany wieczór z Wilkami;)

10


epe ~epe (Gość)10.06.2019 13:43

Zgadzam się z przedmówcami. Zespół klasa, świetny, niewymuszony kontakt z publicznością, nienachalni. Ich genialne piosenki zna prawie każdy, nie mają problemu z tym, co mają zaśpiewać, bo w zanadrzu mają 100 tysięcy znanych, różnorodnych i bardzo dobrych kawałków ( nie do przerzygu miłość w zakopanem). I jeszcze ci synowie... idą moim zdaniem w dobrym kierunku. Śpiew tego Benjamina - byłem pod wrażeniem. Byłem oczarowany koncertem. Dziękuję;)

40


tłumnik ~tłumnik (Gość)10.06.2019 13:02

widać, jak tłum reaguje na Wilki - niestety, na masowe imprezy na wsiach tylko disco-polo. taki mamy klimat...

11


lis ~lis (Gość)10.06.2019 05:46

wilki są po ochroną

20


gość ~gość (Gość)09.06.2019 23:22

Gawlinski z wilkami to klasa.Jedna z najlepszych polskich rockowych kapel

72


gość ~gość (Gość)09.06.2019 18:34

Wszędzie imprezy a ja muszę robić.Bez sensu

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat