XI Trybunały Kabaretowe za nami

ePiotrkow Poniedziałek, 21 października 20133 2972
Od czwartku w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie trwała jedenasta edycja Trybunałów Kabaretowych.

Prezentacje rozpoczął w czwartek spektakl muzyczny “Berlin czwarta rano” z udziałem Katarzyny Zielińskiej, Anny Głogowskiej, Kacpra Kuszewskiego i Rafała Maseraka.

W piątek wernisażem rozpoczęła się wystawa rysunku satyrycznego Sławomira Łuczyńskiego, a wieczorem publiczności zaprezentował się Andrzej Poniedzielski, a później piotrkowianin Marcin Januszkiewicz i Natalia Sikora.

Sobota to czas bitwy, a dokładnie “Kabaretowej bitwy pod Piotrkowem”, a zmierzyły się dwa zagłębia humoru – Wrocław i Zielona Góra. W reprezentacji Wrocławia wystąpili: Chyba, Dabz oraz Ścibor Szpak. Kabaretowego honoru Zielonej góry bronili zaś: K2, Tiruriru i Słuchajcie.Ostatecznie palmę zwycięstwa i “Okrągłą bańkę” od prezydenta Piotrkowa otrzymała Zielona Góra.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ


Późnym wieczorem o humor publiczności zadbał niezawodny kabaret Hrabi, który pokazał swój nowy program. W niedzielne popołudnie podczas gali finałowej, którą poprowadzili Katarzyna Zielińska i Grzegorz Dolniak, poznaliśmy zdobywców Grand Prix w konkursie na wpis do konstytucji kabaretowej. Niekwestionowanym zwycięzcą został zielonogórski kabaret K2.


Poza tym wystąpili Łowcy.B oraz mim Ireneusz Krosny.


Tekst i foto: Anna Wiktorowicz


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)21.10.2013 23:07

Odróżnijmy dno i wodorosty od polewy...

10


.luca ~.luca (Gość)21.10.2013 19:42

"Marek-Marecki-Polska" napisał(a):
Trybunały nie podobały mi się, ponieważ nie byłem :)


Mogli macierewicza zaprosić z jego ekspertami,wtedy była by polewa.

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)21.10.2013 18:33

Nie lUBIĘ ŻABY z mocu.
Trybunały nie podobały mi się, ponieważ nie byłem :)
A tak szczerze..lipa się robi.

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat