XI Memoriał Mieczysława Jędrzejczyka

OZPNRegion Piątek, 23 lutego 20180 1958
To będzie już XI turniej poświęcony byłemu, długoletniemu prezesowi, trenerowi i działaczowi LKS Wola Krzysztoporska. Memoriał, w którym będą rywalizować chłopcy z rocznika 2007 i młodsi odbędzie się 24 lutego Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Woli Krzysztoporskiej.

Zawody rozpoczną się o godzinie 9.30, natomiast uroczyste zakończenie turnieju wraz z wręczeniem pucharów i wyróżnień nastąpi o godzinie 13.00. W turnieju wezmą udział następujące drużyny: LKS Start Niechcice, UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, UKS APN Piotrków Trybunalski oraz dwie drużyny gospodarzy: LKS I Wola Krzysztoporska oraz LKS II Wola Krzysztoporska.

 

Organizatorami turnieju są: LKS Wola Krzysztoporska, Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej, Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Wola Krzysztoporska oraz Rada Powiatowa LZS w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorzy zachęcają do kibicowania.

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat